grupa ludzi kobiety i mężczyzna siedzą i usmiechają się
aktualności

Pierwszy kurs Poznaj siebie, stwórz siebie zakończony

Jakie mamy talenty? Kiedy zamieniamy je w mocne strony? Czy można „nie lubić” swoich talentów? Wiele różnych pytań pojawiło się podczas pierwszego kursu Poznaj siebie, stwórz siebie.

Piątka Utalentowanych odkrywała swoje talenty, uczyła się nimi porozumiewać i akceptować swoją odmienność oraz inność innych.

Co kurs pozwolił odkryć? Przede wszystkim dał uczestnikom poczucie pewności siebie, która wynika ze świadomości, że każdy z nas jest inny i niepowtarzalny. Niektórzy dostrzegli, jak ich talenty od lat chciały się pokazać, jak chciały być zauważone i docenione. Były to pełne wzruszenia chwile. Wszyscy otrzymali też wskazówki dotyczące pracy nad rozwijaniem talentów, wiele technik i sposobów, jak się wyrażać, jak spójnie i harmonijnie komunikować się z innymi, korzystając ze swoich darów.

Kiedy odnajdujemy klucz do siebie, towarzyszy temu radość i poczucie bycia autentycznym. To natomiast prowadzi już prostą drogą do swobody w wyrażaniu siebie.

Serdecznie dziękuję Wszystkim Uczestnikom oraz Prowadzącym – Agnieszce Barszcz oraz Elżbiecie Krzyżaniak za zaufanie i wspaniałą przygodę.