Zaufali mi

Zapraszam do zapoznania się z referencjami oraz rekomendacjami czy opiniami, które zebrałam podczas mojej pracy zawodowej. Wiele lat pracy, wspaniałych ludzi, świetnych wyzwań i – mam nadzieję – trochę dobra, które poszło w świat 🙂

2023 – Przeprowadziłam cykl szkoleniowy dla Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, oddział w Krakowie. 100 godzin szkoleniowych wśród grupy świetnych ludzi, pasjonatów swojej pracy i rozwoju. Dziękuję za wiele pięknych słów i referencje!

tekst referencji z cyklu szkoleniowego

2022 – szkolenie dla Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, oddział w Krakowie – Jak budować trwałe relacje z mediami. Dziękuję za wspaniały czas wspólnej pracy!

tekst referencji sz szkolenia medialnego

2021 – szkolenie z wystąpień publicznych dla nauczycieli na zlecenie Szkoły Coachingu Edukacyjnego. Zapraszam do czytania. Oto krótki fragment:

„…zrealizowane warsztaty charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym a Pani Monika, dzięki dużej wiedzy i zaangażowaniu, cieszy się pozytywną opinią wśród uczestników szkolenia.

W związku z powyższym Szkoła Coachingu Edukacyjnego rekomenduje Panią Monikę Bartkowicz jako kompetetnego trenera, który wykonuje swoją pracę z należytą i nienaganną starannością….

2021 – indywidualne warsztaty wystąpień publicznych – Zakręcony Vege Obiad

„Dzięki naszym ćwiczeniom otrzymałam bardzo wysoką ocenę mojego przemówienia podczas Konferencji Certyfikacyjnej The John Maxwell Team.
Monika jest wspaniałą, cierpliwą i skuteczną nauczycielką wystąpień publicznych. Dzięki Niej moje przemówienia stały się ciekawsze, bardziej przemyślane i na wyższym poziomie
Edyta Stępczyńska”

Zapraszam do przeczytania całego tekstu:

2015 – Czas pracy ze studentami trwa niezmiennie od 11 lat – prowadzenie autorskich warsztatów dziennikarskich – warsztatu dziennikarza śledczego oraz warsztatu reportażu telewizyjnego.

2014 – referencje Wszechnica UJ

„Pani Monika Bartkowicz współpracowała z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie doradztwa wizerunkowego i promocyjnego od listopada 2012 do marca 2014 roku… Po dłużeszej współpracy oceniam Panią Monikę jako osobę kompetentną, która z pełnym zaangażowaniem realizuje powierzone jej projekty i zadania. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w obszarze budowania wizerunku i kreowania polityki informacyjnej organizacji…

2011 – czas pracy strategicznej – opracowywanie oraz nadzór nad realizacją kampanii wizerunkowej dla Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Pani Monika przygotowywała koncepcję budowania pozytywnego wizerunku Uczelni… Wykazała się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a jej doświadczenie i świeżość pomysłów okazały się bezcenne …

Zapraszam do przeczytania treści:

Dzielę się też z Państwem szczególnie mi bliskim podziękowaniem:

słowa podziękowania za organizację kolonii dla dzieci powodzian

2003-2009 Nominacje i nagrody z czasów pracy w TVN-ie, w programach Uwaga i Superwizjer.

Otrzymałam nominację do najważniejszej nagrody dziennikarskiej w Polsce – Grand Pressa, nominację do nagrody studentów dziennikarstwa – Mediatory w kategorii – Reformator, nagrodę Głównego Inspektora Pracy za cykl reportaży o łamaniu praw pracownika.

Początki pracy dziennikarskiej we wspaniałej redakcji Nowego dziennika w Nowym Yorku:

„Pracując w dziale polskim – największym objętościowo dziale naszej gazety – pani Bartkowicz była kreatywna w opracowywaniu i wyszukiwaniu tematów, a nawet – na czas urlopu szefa działu – objęła na trzy tygodnie nad nim kierownictwo…”

Zapraszam do przeczytania całej opinii:

Zapraszam do współpracy:

interesuje Cię oferta szkoleniowa dla firm – zobacz na stronę,

może poszukujesz pracy indywidualnej i chccesz doskonalić swój warsztat mówcy – zapraszam na tę stronę

Masz pytanie? Zadzwoń: 500 493 013 lub napisz: monica. bartkowicz@gmail.com