Warsztat wdzięczności – Drzwi do serca

promienie słońca w lesie

Epidemia jest naszym wyzwaniem i naszym wielkim darem. Jestem osobiście wdzięczna za wszystkie zmiany, jakie wniosła do mojego życia, które zmieniło swój nurt o 180 stopni. Izolacja, cisza i samotność zaprowadziły mnie do nowych odkryć, nowych działań, poznania nowych osób i nowego spojrzenia na świat. Usłyszałam głos, który jakoś zagłuszony był latami intensywnej pracy, wyzwań zawodowych i życiowych. Dziś jestem po prostu za to wdzięczna.

Chcę dzielić się z Wami praktyką wdzięczności. DLaczego? Wdzięczność zmieniła po prostu moje życie – stało się pełne blasku (choć upadki są ;)).Jest moim drogowskazem do dobrego życia, wypełnionego radością, zachwytem i pomaganiem innym.

Przygotowuję warszat wdzięczności, który potrwa 21 dni. Tyle dni potrzeba, aby wyrobić w sobie nawyk. Po tym czasie stanie się on już codziennością. Czy to długo? Chyba nie, jeśli pomyślimy o tym, jak wiele otrzymamy.

Warsztat Trzy kroki wdzięczności potrwa trzy tygodnie 🙂 Spotkanie odbędą się trzy – raz w tygodniu i będą trwać 2 godziny.

Pewnie zastanawiacie się, do kogo adresuję ten warsztat.

Ktoś kiedyś powiedział mi, że wdzięczność nie jest dla każdego. Nic bardziej mylnego – każdy z nas ma serce, a więc każdy może doświadczać i czuć wdzięczność – wystarczy tylko odnaleźć drogę do swego serca.

Tak więc warsztat adresuję do każdego, kto czuje, że chce zmienić swoje życie, chce odnaleźć siebie, szuka sposobów na inną jakość życia, chce się rozwijać. Ten warsztat jest też dla osób, które chcą się rozwijać, czują że jest coś pięknego, ukrytego wokół nas i w naszych sercach. Do tej podróży zapraszam serdecznie 🙂

Przedstawiam poniżej ramowy plan warsztatu:

KROK PIERWSZY – ZAPISUJ WDZIĘCZNOŚĆ

Poznamy tajemnice naszych serc – dlaczego serce mówi co innego niż głowa? Czy serce ma własną energię?

Postaramy się poczuć swoje serca – co one do nas mówią?

Zaproszę Was również do prowadzenie dziennika wdzięczności.

Podzielę się konkretną instrukcją prowadzenia dziennika.

KROK DRUGI – ODCZUWAJ WDZIĘCZNOŚĆ

Po pierwszym tygodniu prowadzenia dziennika wdzięczności, podzielimy się obserwacjami.

Marzenia i wdzięczność – jaki mają ze sobą związek. Czy warto o tym pisać w dzienniku wdzięczności?

Obfitość i wdzięczność – czy współgrają ze sobą? Dowiecie się, jak wdzięczność otwiera drzwi do obfitości. A strach zatrzaskuje je.

Będzie też wiele pytań, na które poszukamy odpowiedzi.

Będziemy dalej poznawać nasze serca.

Przedstawię Wam technikę, medytację spójności serca, którą zaczerpnęłam od Grega Bradena z jego wykładu – Od chaosu do koherencji, wygłoszonego podczas konferencji Heal Summit 2020.

KROK TRZECI – DZIAŁAJ Z WDZIĘCZNOŚCIĄ

Trzeci tydzień prowadzenia dziennika wdzięczności – podsumowanie, podzielimy się naszymi obserwacjami, doświadczeniami.

Odbędzie się kolejna medytacja.

Czas na trzeci krok – działaj z wdzięcznością – to mój ulubiony krok, który właściwie jest naturalną konsekwencją dwóch wcześniejszych. Kiedy już czujemy wdzięczność, jesteśmy wdzięczni, dostrzegamy cuda życia, to sami zaczynamy działać z wdzięcznością.

Podzielę się z Wami moimi działaniami i pomysłami – sposobami pisania maili, płacenia rachunków, zarządzania swoimi pieniądzmi etc.

Co ciekawe – pomysły przychodzą same – stajemy się kreatywni, twórczy i otwarci. Sami zaczynamy dostrzegać sytuacje w naszym życiu, które nam przeszkadzają i zmieniamy je. Stajemy się serdeczni dla ludzi, przyjaźni etc. Pojawiają się myśli – i właściwie od razu się stają. I zaczynamy zmieniać rzeczywistość.

Tym właśnie podzielimy się 🙂

Pełna oferta warsztatu już wkrótce 🙂

Jeśli masz pytania, jesteż zainteresowany udziałem

zapraszam do kontaktu:

mail: monica.bartkowicz@gmail.com

tel. 500 493 013

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór