Warsztaty rozwojowe

Serdecznie zapraszam do poznania mojej oferty warsztatów. Z mojego doświadczenia pracy z ludźmi wynika, że najlepiej uczymy się, kiedy samodzielnie doświadczamy sytuacji, kiedy możemy przyjrzeć się własnym emocjom w grupie, dbającej o komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Proponowane przeze mnie warsztaty organizuję maksymalnie dla 8 osób, gdyż uwzględniam stworzenie przestrzeni dla każdego.

Zapraszam serdecznie do warsztatu Poznaj siebie, stwórz siebie, w którym poznacie swoje talenty i nauczycie się nimi otwarcie komunikować. Z doświadczenia wiem, że dzięki odkryciu talentów oraz przekształcaniu ich w mocne strony stajemy się otwarci, pewni siebie a nasza komunikacja zmienia się. Przygotowałam warsztat z Agnieszką Barszcz, która jest certyfikowanym coachem Gallupa. Mam ofertę dla zespołów w firmach, jak i dla osób indywidualnych.

Proponuję Wam również warsztat wdzięczności, szczególnie mi bliski. Nazywam go Drzwi do serca – trzy kroki wdzięczności.

Doświadczenie wdzięczności, kilkuletnia praktyka polegająca na praktykowaniu tych kroków, zmieniły moje życie. Mam nadzieję, że pomogą też zmienić Twoje 🙂

Masz pytania? Jestem do dyspozycji.

mail: monica.bartkowicz@gmail.com

tel. 500 493 013

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór