diament na niebieskim tle

Aktualności

Talenty Gallupa nasze komunikacyjne prawo jazdy

 • Życzenia świąteczne
  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy chcę Wszystkim złożyć najlepsze życzenie. Aby ten świąteczny czas stał się dla Was chwilą odpoczynku od codzienności w zdrowiu i pogodzie ducha. Aby radość, nadzieja i miłość zagościły przy Waszych wielkanocnych stołach.
 • W drodze do autentyczności 🙂 Trwa IV. edycja warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie
  Co to znaczy być autentycznym? Jak zmienia się nasza komunikacja – zarówno niewerbralna, jak i werbalna? Jak budować harmonijny i spójny przekaz komunikacyjny? Poszukujemy własnych dróg podczas IV. już edycji warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie. „Według słownika Webstera być autentycznym to znaczy: „nie być wymyślonym, fałszywym czy imitacją”. Być autentycznym to być „naturalnym, prawdziwym, bona fide, być rzeczywiście i dokładnie tym, kim się jest”. (…) To bowiem, co w nas najlepsze, powinno być wystarczająco dobre nawet wtedy, gdy mamy zły dzień” – napisała Sarah Ban Breathnach w „Ścieżce prostej obfitości”. Trudno nie zgodzić się z tymi pięknymi słowami. A jak stawać się naturalnym? Budując kontakt z samym sobą, dzięki oddechom, poznawaniu swoich emocji i wielu innych działaniach. Odkrywanie siebie to proces – piękny proces, dzięki któremu nasza komunikacja zmienia się radykalnie.
 • 20 kwietnia startuje V. już edycja warsztatu wystąpień publicznych
  20 kwietnia 2021 roku startuje V. już edycja warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie. Zapisy przyjmuję do 16 kwietnia 2021 roku. Czy warto uczestniczyć w takim warsztacie? Czym różni się od innych, dostępnych na rynku – kursów wystąpień publicznych? Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji. „Szkolenie było bardzo rozwijające i ciekawe. Wiedza dotycząca radzenia sobie ze stresem oraz związana z autoprezentacją przyda mi się w codziennym życiu oraz w pracy. Świadomość talentów ułatwia pracę z samym sobą oraz z otoczeniem, dlatego cieszę się, że ją teraz posiadam. Dziękuję :)” – Patrycja, III. warsztat Poznaj siebie, stwórz siebie, „Ten kurs uporządkował wiele rzeczy we mnie. Odpowiedział mi na pytanie, jak to jest że ja jako osoba duchowa – taką się jawię dla siebie, jestem jednak mocno stąpającą po ziemi. Okazało się, że mój strateg (talnet według Gallupa – przypis. MB) jest u mnie najważniejszy. Codziennie go widzę i to mnie tak autentycznie buduje…” – Elżbieta „Bardzo ciekawie poprowadzone zajęcia, dostosowane do dynamiki potrzeb uczestników warsztatów. Dobra atmosfera, kreatywne ćwiczenia. Super dobrany profil uczestniczek, który pozwolił na wartościowe interakcje, dzielenie się ciekawymi doświadczeniami – Agnieszka „Najbardziej podobały mi się na kursie wystąpienia publiczne, radzenie sobie ze stresem, ćwiczenia oddechowe, rozluźnienie ciała. To mi się bardzo przydaje w moim życiu. (…) Dzięki oddechowi nasz głos jest inny, Jest silniejszy, pewniejszy. Nie musimy już nikogo przekonywać słowami, po prostu nasz głos sam mówi. Bardzo skorzystałam z tego kursu. (…) To był dobrze zainwestowany czas” – Małgorzata Więcej opinii znajduje się na stronie kursu. Serdecznie zapraszam! Jeśli czujesz stres przed wystąpieniami, również online i poszukujesz dobrych technik rozluźniających ciało oraz sposobów na to, by Twoja komunikacja była spójna, autentyczna i naturalna – dołącz do warsztatu. Zgłoszenia przyjmuję do 20 kwietnia 2021 roku. Bliższe informacje oraz plan warsztatów znajdują się na stronie kursu Poznaj siebie, stwórz siebie.
 • Kolejne opinie uczestniczek warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie
  Zakończyła się III. edycja warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie. Przyszły też kolejne opinie uczestniczek warsztatu, za co serdecznie dziękuję 🙂 „Szkolenie było bardzo rozwijające i ciekawe. Wiedza dotycząca radzenia sobie ze stresem oraz związana z autoprezentacją przyda mi się w codziennym życiu oraz w pracy. Świadomość talentów ułatwia pracę z samym sobą oraz z otoczeniem, dlatego cieszę się, że ją teraz posiadam. Dziękuję :)” – Patrycja, III. warsztat Poznaj siebie, stwórz siebie, „Bardzo polecam udział w warsztacie, z uwagi na jego praktyczne aspekty a także wspaniałe połączenie elementów autoprezentacji z prawidłowym oddechem oraz odkrywaniem naszych talentów. Do tego fantastyczna atmosfera i kameralne grono sprzyjają czerpaniu „pełnymi garściami” z poruszanych zagadnień  – Anna, III.warsztat Poznaj siebie, stwórz siebie Już 20 kwietnia startuje kolejna, V. edycja warsztatu wystąpień publicznych. Wszystkie informacje oraz ramowy plan warsztatu znajdziecie na stronie – Poznaj siebie, stwórz siebie. Serdecznie zapraszam!
 • Trzecia edycja warsztatu wystąpień publicznych zakończona!
  16 godzin wspólnej pracy, tygodniowe wyzwania oddechowe, samodzielne wystąpienia, poznawanie siebie dzięki odkrywaniu własnych talentów – to jednie kilka punktów warsztatów wystąpień publicznych, które się właśnie zakończyły. Poznałam wiele przydatnych technik razdzenia sobie ze stresem, sposoby relaksacji i odprężenia, dobre „chwyty”, jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Bardzo użyteczna jest też dla mnie wiedza, jaką mam po spotkaniach na temat talentów. Poznanie siebie to poznanie między innymi własnych talentów – mówiła, podsumowując, jedna z uczestniczek. Bardzo dziękuję za zaufanie, otwartość i gotowość dzielenia się swoimi opowieściami.
 • Urzekający świat talentów
  Uczestniczki III. edycji warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie odkrywają swoje talenty. Poznanie talentów to ważny element każdej autoprezentacji. Uświadamia nie tylko to, jak bardzo jesteśmy unikatowi i niepowtarzalni, ale też uczy nas tolerancji i akceptacji dla odmienności innych ludzi. Każdy z nas jest oryginalny. Kiedy to wiemy, znika potrzeba porównywania się z innymi ludźmi – wychodzimy po prostu poza schematy. Uczymy się też jeszcze jednej rzeczy – każdy talent ma swoje potrzeby – a poznając je, łatwo je komunikujemy innym. Talent to nasz wielki dar – kiedy dbamy o niego, rozwijamy go – wtedy staje się naszą mocną stroną i niesie nas w naszych wyzwaniach życiowych. Serdecznie dziękuję Agnieszce Barszcz – certyfikowanemu coachowi Gallupa za prowadzenie uczestniczek w świat ich talentów. Zapraszam też na kolejny warsztat wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie – startujemy 30 marca 2021. Zapisy do 26 marca 🙂
 • Własny kanał na yt uruchomiony 🙂 A w nim zaproszenie na warsztat wystąpień publicznych Poznaj siebie, stwórz siebie
  Serdecznie zapraszam na warsztat wystąpień publicznych – startujemy 30 marca, a zapisy przyjmuję do 26 marca. Dlaczego warto i czego się nauczysz – zapraszam do wysłuchania mojego nagrania na YT. Właśnie otworzyłam własny kanał 🙂 Pełna informacja na temat warsztatu, jego ramowy plany znajdziecie na stronie kursu.
 • Trwa III. edycja warsztatów wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie
  1 marca rozpoczęła się III. edycja warsztatów wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie. Odkrywanie własnego, niepowtarzalnego przekazu – tego autentycznego, który zawsze zapewni nam swobodę w każdej sytuacji komunikacji – to proces. Uczestniczki kolejnej już edycji warsztatów wystąpień publicznych uczą się kontaktu z własnym ciałem – to ono pokazuje nam miejsca napięć, stresów i emocji. Kiedy je zrozumiemy, nauczymy się rozluźniać – nasza komunikacja zmienia się. Stajemy się spójni z naszymi ciałami. Oddychanie przeponowe, nazywane inaczej oddychaniem pogłębionym (odbywa się torem brzusznym) – to jedna z najlepszych metod relaksacji, rozluźnienia. Co daje umiejętność oddychania przeponowego: dotlenia komórki mózgowe; zmniejsza poczucie lęku, niepokoju (treningi oddychania przeponowego stosowane są w leczeniu depresji czy PTSD); przynosi poczucie relaksu, odprężenia; otwiera klatkę piersiową; zwiększa koncentrację; wycisza umysł – tzw. galopujące myśli; poprawia samopoczucie; zwiększa poziom kreatywności; harmonizuje ciało i umysł. Oddechy przeponą, o czym często zapominamy – to naturalny oddech niemowlęcia. To oddychanie „całym sobą”. Warto więc codziennie poświęcić czas na wykonywanie dwóch serii oddechów przeponowych. Dołączam dla zainteresowanych krótką instrukcję, jak wykonywać takie ćwiczenia.
 • Plany i działania partnerek biznesowych Projektu Kobieta Świadoma i Piękna
  Każdy z nas marzy o tym, aby żyć w świecie ładu, piękna i harmonii. Czy potrafimy uwierzyć, że można tak zmienić świat, aby stał się miejscem naszych marzeń? Mam nadzieję, że odpowiadacie – tak. 13 kobiet, w tym gronie jestem też ja, zostało zaproszonych przez Lilianę Kupaj, właścicielkę Szkoły Coachingu Edukacyjnego, do współtworzenia projektu Kobieta Świadoma i Piękna. Wierzymy, że nasze działania, przekonania i uczucia (w tym wdzięczności) zmieniają nasz świat. W projekcie dzielimy się z innymi kobietami naszą wiedzą, inspirujemy do rozwoju. Zapraszam więc serdecznie do naszej grupy na FB. Dzielenie się z innymi to najpiękniejsza rzecz, jaką możemy dać innym – brzmi nasze motto. Czym więc dzielimy się z Wami? W tym tygodniu Partnerki Biznesowe Projektu polecają: jeśli chcesz świadomie myśleć o finansach i dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi – polecam Karty Świadomości Finansowej @$ylwia Bednarek – świadoma finansowo – naprawdę warto karty można kupić w księgarni internetowej: https://szkolacoachingu.edu.pl/…/zestaw-ksiazka…/Zobacz A jeśli chcesz poznać autorkę i dowiedzieć się, jak myśli o finansach – zapraszam na rozmowę z nią, którą poprowadzi Liliana Kupaj Szkoła Coachingu Edukacyjnego rozmowa odbędzie się: 4 marca o godz. 8:30 5 marca Małgorzata Pracoń zaprasza na PRAKTYKĘ ŚWIADOMEGO ŻYCIA – szczegóły znajdziesz na https://www.facebook.com/events/450143476227846 Ania Kuryłek Plan Bee proponuje Coaching + świadoma dieta = sukces w drodze do zdrowego i szczęśliwego życia. Zaprasza do grupy: https://www.facebook.com/groups/218694542088159 oraz indywidualnych konsultacji www.plan-bee.pl & Ania Kuryłek Plan Bee Szkoła Coachingu Edukacyjnego zaprasza na kurs: kompetencje coachingowe nauczyciela https://www.facebook.com/events/1844925052341811/ a ja zapraszam serdecznie na warsztat wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie – IV. edycję – zaczynamy 17 marca. Zapraszam 🙂
 • Certyfikaty ukończenia warsztatu wystąpień publicznych rozdane 🙂
  26 lutego 2021 roku certyfikaty ukończenia kursu Poznaj siebie, stwórz siebie otrzymały niektóre uczestniczki.. Nie wszystkie Utalentowane mogły dojechać, certyfikaty i prezenty dotrą do nich inaczej 🙂 Kiedy 16 godzin pracuje się wspólnie nad swoją komunikacją, nad rozwijaniem własnych talentów – powstają serdeczne więzi, które owocują otwartymi relacjami, spotkaniami. Można wtedy dzielić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami z kursu. I tak było podczas naszego spotkania – poznawanie drugiego człowieka to jedna z najpiękniejszych przygód naszego życia.