diament na niebieskim tle

Aktualności

Talenty Gallupa nasze komunikacyjne prawo jazdy

 • 18 i 19 stycznia poprowadzę szkolenie o budowaniu relacji z mediami. Zapraszam!
  Lata pracy w dziennikarstwie oraz PR dały mi wiele umiejętności oraz wiedzy, którą chętnie się dzielę. Doskonale pamiętam zespoły, którymi kierowałam a które stawały przed wyzwaniami budowania relacji z mediami. Wszyscy wiemy, że budowanie marki firmy, jej wizerunku – nie obejdzie się bez mediów – nawet dzisiaj, w dobie social mediów – niezwykle ważne jest zadbanie o odpowiednie relacje. Aby to zrobić, warto poznać mechanizmy działania redakcji – zasady troszkę od kuchni, sposoby pisania atrakcyjnych medialnie informacji prasowych i wiele innych sposobów, które ułatwią komunikację. Serdecznie zapraszam na szkolenie, które poprowadzę 18 i 19 stycznia 2021 roku – online oczywiście – dzięki współpracy z Empemedia. Bliższe informacje oraz plan szkolenia znajdziecie na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
 • 25 stycznia 2021 rusza kolejny kurs Poznaj siebie, stwórz siebie! Poznaj swoje talenty i ćwicz z nami otwartą komunikację
  Nowy rok to czas nowych postanowień i nowych wyzwań. Jeśli więc chcesz odkryć swoje talenty, otrzymać „talentowe prawo jazdy” serdecznie zapraszam na kurs – Poznaj siebie, stwórz siebie. Kurs rozpocznie się 25 stycznia 2021 roku i potrwa do 16 lutego 2021 roku. Przez 16 godzin będziemy wspólnie z Agnieszką Barszcz – certyfikowanym coachem Gallupa prowadzić Cię szlakiem Twoich talentów. Poznasz też sposoby komunikacji z własnym ciałem – moduł poprowadzi Elżbieta Krzyżaniak – mistrzyni oddechu. Dostaniesz też wiele narzędzi, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem, rozluźniać się. A na zakończenie kursu czeka na Ciebie niespodzianka. Zgłoszenia przyjmuję do 19 stycznia 2021 roku. Cena za kurs to 710 zł brutto (w cenę wliczony jest test Gallupa). Bliższe informacje oraz szczegółowy program kursu znajdują się na stronie. Zapraszam serdecznie.
 • O praktyce wdzięczności
  30 grudnia 2020 roku, specjalnie dla Projektu Kobieta Świadoma i Piękna przygotowałam krótkie wystąpienie na temat praktyki wdzięczności. Koniec roku to szczególny czas, kiedy podsumowujemy minione i z otwartością patrzymy w przyszłość. Dzięki temu, że nasze czasy obfitują w wiele nowych i często trudnych wyzwań – jak epidemia i idące z nią zmiany – możemy skupić się na sobie, własnym powołaniu. Możemy też zacząć praktykować wdzięczność, by nasze życie stawało się zdrowe, radosne i pogodne. Zapraszam do posłuchania o praktyce wdzięczności 🙂 Dołączam również pdf – Trzy kroki do wdzięczności, w którym opisałam trzy kroki wdzięczności. Mam nadzieję, że praktyka ta pomoże Wam w odnajdywaniu cudów życia 🙂 A już wkrótce zaproszę na warsztat wdzięczności 🙂
 • 6 stycznia 2021 roku startuje kolejny kurs Poznaj siebie, stwórz siebie
  Już 6 stycznia 2021 roku rozpoczynamy noworoczną przygodę z odkrywaniem swoich talentów, poznawaniem sposobów i narzędzi, które umożliwią otwartą i autentyczną komunikację. A przed nami już kolejne, noworoczne terminy – rekrutacja rozpoczęta. Zapraszam do śledzenia strony kursu – Poznaj siebie, stwórz siebie.
 • Pierwszy kurs Poznaj siebie, stwórz siebie zakończony
  Jakie mamy talenty? Kiedy zamieniamy je w mocne strony? Czy można „nie lubić” swoich talentów? Wiele różnych pytań pojawiło się podczas pierwszego kursu Poznaj siebie, stwórz siebie. Piątka Utalentowanych odkrywała swoje talenty, uczyła się nimi porozumiewać i akceptować swoją odmienność oraz inność innych. Co kurs pozwolił odkryć? Przede wszystkim dał uczestnikom poczucie pewności siebie, która wynika ze świadomości, że każdy z nas jest inny i niepowtarzalny. Niektórzy dostrzegli, jak ich talenty od lat chciały się pokazać, jak chciały być zauważone i docenione. Były to pełne wzruszenia chwile. Wszyscy otrzymali też wskazówki dotyczące pracy nad rozwijaniem talentów, wiele technik i sposobów, jak się wyrażać, jak spójnie i harmonijnie komunikować się z innymi, korzystając ze swoich darów. Kiedy odnajdujemy klucz do siebie, towarzyszy temu radość i poczucie bycia autentycznym. To natomiast prowadzi już prostą drogą do swobody w wyrażaniu siebie. Serdecznie dziękuję Wszystkim Uczestnikom oraz Prowadzącym – Agnieszce Barszcz oraz Elżbiecie Krzyżaniak za zaufanie i wspaniałą przygodę.
 • Projekt Kobieta Świadoma i Piękna – nowe wyzwanie
  W listopadzie 2020 roku, z inicjatywy Liliany Kupaj i Szkoły Coachingu, powstał projekt niezwykły. Tworzy go 13 kobiet, które połączyła idea budowania świadomości kobiet. Jesteśmy z różnych miejsc Polski i Europy, jesteśmy inne a jednak łączą nas wspólne wartości takie jak: miłość, radość, poczucie wartości i pewności siebie, empatia i wiele innych. Na facebooku powstała też grupa – Projekt Kobieta Świadoma i Piękna, do której zapraszamy każdą kobietę. Będziemy organizować spotkania, webinary, dzielić się swoimi wartościami, wiedzą z innymi a dzięki temu tworzyć nowe przestrzenie do samorealizacji i odkrywania własnej mocy – jeden z nich jest już za nami – 13 grudnia spotkałyśmy się, aby tworzyć swoje powołanie życiowe. Dołącz do nas! Serdecznie zapraszamy!
 • „Talentowe prawo jazdy” – jak pomaga w otwartej komunikacji
  Poznanie własnych talentów, rozwijanie ich w nasze mocne strony pomaga nam w każdej sytuacji komunikacji. Dzięki świadomości siebie z łatwością wybieramy sytuacje, miejsca, w których czujemy się jak „ryba w wodzie”. Nasze talenty podpowiadają nam, jak występować , jak mówić, jak docierać do innych ludzi. O różnorodnych sytuacjach związanych z odkrywaniem talentów oraz komunikacją opowiadam w artykule – Chcesz robić lepsze prezentacje i wystąpienia publiczne? Najpierw zrób test Gallupa i odkryj swoje wnętrze. Zapraszam też do udziału w innowacyjnym kursie – Poznaj siebie, stwórz siebie. Zapisy do 15 grudnia 2020 roku a start w nowym roku!