diament na niebieskim tle
aktualności

22 listopada zapraszam na warsztat wystąpień publicznych

Do 19 listopada przyjmuję zapisy oraz wpłaty na innowacyjny warsztat wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie. Podczas 8-godzinnych zajęć online nauczysz się sprawdzonych technik i sposobów radzenia sobie ze stresem w sytuacjach związanych z wystąpieniami publicznymi.

Wiele osób wystąpienie publiczne kojarzy z konferencją czy wystąpieniem przed dużą grupą ludzi. O takiej sytuacji możemy mówić, kiedy mamy do czynienia z mówcami lub prelegentami 🙂

Pamiętajmy jednak o tym, że wystąpienie publiczne to również wiele innych sytuacji komunikacyjnych takich jak: rozmowa rekrutacyjna, przedstawienie klientowi swojej oferty, prowadzenie zajęć czy warsztatów i wiele innych codziennych sytuacji. Każda z nich stawia nas przed wyzwaniem, związanym z dobrym przedstawieniem się, dobrym pokazaniem się. Co to znaczy? Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o to, jak odbierają nas nasi odbiorcy, czy w ciagu „magicznych 30 sekund” robimy dobre wrażenie, czy nas polubią? Czy umiemy być otwarci, serdeczni i pewni swoich opinii? Aż trudno uwierzyć, jak wiele elementów składa się na „pierwsze wrażenie”.

Jedno jest pewne – jeśli jesteśmy dobrze przygotowani, znamy swoje ciało – również jego słabe strony – i znamy sposoby, aby być autentycznym i spójnym zarówno w mowie ciała, jak i słowach – wiele zyskujemy.

Stres zamiast nas ograniczać pokazuje nam drogę do otwartości, akceptacji siebie. Kiedy poznajemy sposoby, jak sobie radzić ze stresem, jak rozpoznać, gdzie tkwi w naszym ciele – zawsze stajemy po stronie sukcesu.

Serdecznie zapraszam Cię na warsztat Poznaj siebie, stwórz siebie – warsztat wystąpień publicznych. Przygotowałam go z myślą o osobach, które zaczynają swoją świadomą komunikację – będzie to więc poziom podstawowy.

Słowa, język to nasze naturalne narzędzie komunikacji. Kiedy stajemy się świadomi naszych słów, ich doboru – to my tworzymy przestrzeń komunikacji. Są słowa, które lubimy, jakoś nam z nimi do twarzy i są takie, któych unikamy.

Dlaczego tak się dzieje?

Jedną z odpowiedzi na to pytanie przynosi test Gallupa, który pomaga nam nazwać nasze talenty. Każdy z naszych talentów „mówi” innymi słowami, innym językiem. Poznanie swoich talentów jest więc ważnym wzbogaceniem swojego komunikatu, każdego wystąpienia. I dodaje poczucie pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Warsztat Poznaj siebie, stwórz siebie poza częścią ćwiczeniową zawiera również wykonanie testu Gallupa oraz indywidualną sesję coachingową na temat Twoich talentów.

Serdecznie zapraszam, jeśli Chcesz poznać pełny plan warsztatu – zobacz na stronie.

Masz pytania, zadzwoń lub napisz: 500 493 013, monika@drogowskazy.com.pl

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór