zdjęcie prelegentów
aktualności

26 czerwca – zapraszam na konferencję International Coaching Day

Tegoroczna edycja konferencji jest dopowiedzią na potrzeby po epidemii. Zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka stało się nowym pytaniem w naszej codzienności. Prelegenci konferencji podzielą się wieloma narzędziami, technikami, które pomogą podnosić poczucie dobrostanu. Tematykę wszystkich warsztatów oraz wykładów znajdziecie na stronie konferencji.

Po raz drugi zostałam zaproszona jako prelegentka. Podzielę się z Wami tym, jak postawa wdzięczności, koherencja serca zmieniają sampoczucie, zmieniają rozumienie życia i świata. Wiele badań naukowych przeprowadzono już w kontekście wdzięczności. Wszystkie pokazują, jak praktyka wdzięczności prowadzi do podnoszenia odporności, poprawy zdrowia, poprawy samopoczucia, pozytywnego nastawienia. Obniża też poziom hormonu stresu.

Praktyka wdzięczności to technika transformacji, prosta droga do uzdrowienia relacji z własnym sercem.

Wdzięczność to też uczucie wzniosłe, kiedy je odczuwamy w sercach – zmieniamy swoją energię. A tym samym znacznie poprawiamy samopoczucie. Dzięki temu harmonizujemy rytm naszych serc z falami mózgu. Serce bije jednolitym rytmem. Stajemy się spokojniejsi, życzliwi. amy lepszy kontakt z sobą i swoją intuicją.

Zapraszam Was serdecznie do tej niezwykłej podróży – do własnego serca – naszego tajemniczego ogrodu 🙂

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór