filiżanka kawy, karta i cytat z opinii uczestniczki warsztatu
aktualności

„Dziękuję za wartościowe szkolenie…” – kolejne opinie uczestniczek warsztatu wystąpień publicznych

Każdy trener z niecierpliwością czeka na opinie uczestników swoich warsztatów. Szczery feedback jest niezwykle ważny – pozwala lepiej poznawać potrzeby uczestników 🙂

Z przyjemnością dzielę się kolejnymi opiniami uczestniczek – IV. edycji warsztatu Poznaj siebie, stwórz siebie. To dla mnie oraz dla Ingi (trenerki Gallupa) wiela radość – z serca dziękujemy.

Malwina napisała:

Szkolenie było bardzo wartościowe i dające dużo do myślenia. Atutem spotkań było dostosowywanie treści merytorycznych do bieżących potrzeb uczestników.

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia.

Elżbieta napisała:

Serdecznie polecam szkolenie. Był to czas dalszego wglądu w siebie. Odkryłam swoje talenty. Dzięki uświadomieniu sobie swoich talentów, poczułam się wartościowa i potrzebna. Poczułam, że moje talenty są moim bogactwem, ale  mogą służyć innym. A także, że ja mogę czerpać z talentów moich bliskich.

To był dla mnie intensywny czas, bardzo bogaty w nowe umiejętności i wiedzę. Atmosfera była bardzo przyjazna, pozwalała na otwartość wobec uczestników.

Ponadto nauczyłam się oddychać przeponowo, co bardzo pomaga mi w wyregulowaniu swoich emocji w sytuacjach dla mnie trudnych.

Bardzo jestem wdzięczna za warsztat – spojrzałam na siebie z miłością . Cudownym odkryciem była dla mnie medytacja wdzięczności. Praktykuję wdzięczność codziennie .Ona zmienia mnie a ja nabieram dystansu – czuje się jakbym była okryta ochronnym płaszczem😊

Kochana Moniko bardzo jestem Ci wdzięczna.


Zapraszam serdecznie na V. edycję warsztatu wystąpień publicznych – Poznaj siebie, stwórz siebie – zaczynamy 24 maja 🙂

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór