twarz kobiety i informacja o livie na zielonym tle
aktualności

Czwartki wdzięczności – a gdyby tak zarazić się wdzięcznością…. – 6 maja, 19.00, live FB

W kwietniu wprowadziłam jeden szczególny dzień w tygodniu – to czwartek wdzięczności. W tym dniu będę zapraszać na live’y, inspirujące rozmowy z ludźmi, którzy praktykują wdzięczność na co dzień, będę też prowadzić warsztaty wdzięczności.

Pierwszy warsztat wdzięczności jest za nami. Uczestniczki dowiedziały się, jak prowadzić dzienniki wdzięczności, dlaczego warto to robić. Co wdzięczność wnosi do naszego życia, jak wiele zmienia. Powstała też grupa na FB – z wdzięcznością 😉

Wdzięczność jest moim drogowskazem i chcę uczyć jej innych. Prowadzi mnie przez doświadczanie życia, zmienia spojrzenie, pomaga dostrzegać wiele codziennych cudów. Być może to, co piszę brzmi banalnie – a jednak takie nie jest. Wdzięczność jest mostem prowadzący z krainy strachu do radości.

Czas epidemii uzmysłowił nam i pokazał, jak stres, lęk nas zmieniają. Jak zaczynamy tracić kontakt z sobą. Jednocześnie jednak wskazał drogę do poszukiwania rozwiązania, do budowania relacji – kto wie, może przez lata zaniedbanej – z własnym sercem.

Serdecznie zapraszam na live, w którym opowiem o tym, dlaczego warto zarażać się wdzięcznością 🙂 Jak prowadzić dziennik wdzięczności, by tworzyć relację z samym sobą 🙂 Live prowadzić będę w grupie na FB – Projekt Kobieta Świadoma i Piękna

Zapraszam też serdecznie na warsztat wdzięczności – trzy kroki wdzięczności, który rozpocznie się 13 maja 2021 roku.

Bliższe informacje znjadziecie na stronie – Warsztat wdzięczności – trzy kroki wdzięczności.

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór