aktualności

IV warsztat wystąpień publicznych Poznaj siebie, stwórz siebie zakończony!

14 kwietnia zakończył się kolejny warsztat – Poznaj siebie, stwórz siebie. Kilkanaście godzin wspólnej pracy, nauki oddechów przeponowych, mówienie z przepony – to piękny proces, w którym uczestniczki odkrywały swoją własną moc i siłę.

Dzięki tym zajęciom wiem, że najważniejsze jest budowanie relacji z samą sobą – powiedziała podsumowując spotkania.

Kiedy potrafimy nawiązać relację z samymi sobą, z naszym ciałem – zmienia się nasza komunikacja – stajemy się autentyczni, spójni i harmonijni. Okazuje się, że nie musimy uczyć się gestów – technicznie – stają się ona naturalnym zachowaniem.

W ramach warsztatu uczestniczki robiły też testy Gallupa i odkrywały własne talenty, które dzięki sesji coachingowej rozwinęły się w ich siłę.

Kiedy uświadomiłam sobie, jak jestem utalentowana i że to jest moja siła – poczułam się bardzo pewnie. Moje poczucie wartości bardzo wzrosło – podsumowała swoje talentowe spotkanie jedna z uczestniczek.

Odkrywanie talentów, akceptacja tego, jak każdy z nas jest inny, unikatowy – to piękne doświadczenie. Poznanie talentów oraz ich potrzeb pozwala nam jasno mówić o tym innym ludziom. Uczy nas też tolerancji i zrozumienia dla innych. I przynosi jeszcze jedno – przestajemy się porównywać z innymi, bo każdy z nas jest inny.

kolorowe trójkąty które tworzą jeden spójny wzór